Conti CT24GT300H 24" HD Google Tv
%15İndirim
13.999,00 TL
11.900,00 TL
Daha Fazla CONTI Ürünü
Daha Fazla HD Ready (HD) Ürünü
Öne Çıkan Bilgiler
Var
16.05.2026 - 18.05.2026 tarihine kadar kargoda
HD LED TV.jpg (522 KB)
Conti CT24GT300H 24" HD Google Tv: Sınırsız Eğlence Her Yerde, Şimdi Daha Akıllı!
Conti CT24GT300H 24" HD Google Tv, kompakt tasarımı ve üstün akıllı özellikleriyle sadece bir televizyon olmanın ötesinde, her an yanınızda olan bir eğlence merkezidir. Lisanslı Google TV (Android 11.0) işletim sistemi sayesinde Netflix, YouTube, Prime Video gibi binlerce uygulamaya kolayca erişim sağlayın. Özellikle 12V ile çalışabilme özelliği sayesinde karavan, tekne ve kamp araçlarınızda enerji sorunu yaşamadan keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Dahili uydu alıcısı ve güçlü işlemcisiyle ekstra bir cihaza ihtiyaç duymadan kesintisiz yayınların tadını çıkarın.
Öne Çıkan Özellikler
Teknik Özellikler
Barkod 8681586285993
Ekran Boyutu 24 İnç / 61 Ekran
Görüntüleme Teknolojisi LED
Görüntü Kalitesi ve Çözünürlük HD Ready (1366 x 768 Piksel)
İşletim Sistemi Google / Lisanslı Android Smart (11.0)
İşlemci (CPU) 4 Çekirdekli (ARM Cortex-A55 / 1.3GHz / Quad-core)
Grafik İşlemci (GPU) G31MP2 / Multi-Core
RAM / Dahili Hafıza (ROM) 1.5 GB RAM / 8 GB ROM
Alıcı Tipi Dahili Uydu Alıcısı (DVB-T2 / C / S2 Uydu Yayını)
Ağ ve Kablosuz Bağlantılar Dahili Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Ethernet Girişi (RJ45)
Ses Çıkışı 2 x 4W Stereo Hoparlör
Ürün Ölçüsü (GxDxY) 536 x 156 x 360 mm
Kutu Ölçüsü (GxDxY) 580 x 95 x 361 mm