Conti CT32LE300H 32" HD Tv
%15İndirim
13.999,00 TL
11.900,00 TL
Daha Fazla CONTI Ürünü
Daha Fazla HD Ready (HD) Ürünü
Öne Çıkan Bilgiler
Yok
16.05.2026 - 18.05.2026 tarihine kadar kargoda
HD READY ANDROİD TV.jpg (291 KB)
Conti CT32LE300H 32" HD Tv: Kolay Kurulum, Net Görüntü, Tam Eğlence!
Conti CT32LE300H 32" HD Tv, karmaşık menülerle uğraşmak istemeyenler ve sadelik arayanlar için özel olarak tasarlanmış, şık ve kullanışlı bir çözümdür. Dahili uydu alıcısı sayesinde ekstra bir cihaza, kablo kalabalığına ve ikinci bir kumandaya ihtiyaç duymadan anında yayın keyfine başlayabilirsiniz. 32 inçlik (80 Ekran) ideal boyutuyla oturma odasından mutfağa, çocuk odasından ofise veya yazlıklarınıza kadar her alanda kusursuz uyum sağlar. Üstelik bilgisayar bağlantı desteği ile ihtiyacınız olduğunda dev bir monitör olarak da değerlendirebilirsiniz.
Öne Çıkan Özellikler
  • Güçlü Stereo Ses: 2 x 6W stereo hoparlörler ve SPDIF ses çıkışı ile harici bir ses sistemine ihtiyaç duymadan net ve doyurucu bir ses deneyimi yaşayın.
Teknik Özellikler
Barkod 8681586285986
Ekran Boyutu 32 İnç / 80 Ekran
Görüntüleme Teknolojisi LED
Görüntü Kalitesi ve Çözünürlük HD Ready (1366 x 768 Piksel)
İşletim Sistemi Yok
Alıcı Özellikleri Dahili Uydu Alıcısı (DVB-T2 / C / S2 Uydu Yayını)
Bağlantılar 2 x HDMI Girişi, 1 x USB 2.0 (Media Player), PC Video Girişi (AV İN)
Ses Özellikleri 2 x 6W Stereo Hoparlör, SPDIF Çıkışı
Ürün Ölçüsü (GxDxY) 717 × 198 × 478 mm
Kutu Ölçüsü (GxDxY) 778 × 109 × 468 mm